Eskişehir Volvo Servis rehberinde; yetkili ve özel Volvo servisi telefonları, yedek parça ve satış bayileri ve servislerin yorumları bulunmaktadır.

Esoto Eskişehir

Esoto Eskişehir İletişim

  • Adres: Uluönder Mahallesi Baksan 83 Blok No:2  TEPEBAŞI/ESKİŞEHİR
  • Telefon: 0222 340 63 40

Esoto Eskişehir Hakkında

Esoto Eskişehir Volvo Yetkili Servisi

Esoto, 1993 yılından beri müşterilerine verdiği değer, atılımcı ve yenilikçi yapısıyla Eskişehir’e yön veren bir marka olarak emin adımlarla büyümeye devam etmektedir.

Otomobillerimiz hayatınızı daha da kolaylaştıracak biçimde ve yaşam biçiminize uygun olarak tasarlanıyor. İnsanların kendi otomobillerini bir teslimat seçeneği olarak kullanmalarını sağlayan bir sistemi denedik. Böylece otomobilinizde teslimatlarınızı daha güvenli ve emniyetli şekilde yapabilirsiniz. Bu, Volvo’nuzun yaşamınıza her açıdan ‘bağlandığından’ emin olma arzumuzun bir parçası;–dahili SOS sistemi (acil çağrı), Volvo On Call uygulamasıyla birlikte uzun zaman önce başladığımız bir yolculuk bu.

Daha azı daha iyi olduğunda

Yaşadığımız dünyayla ilgilenmek Volvo Cars’ın temel düşüncesidir. Drive-E motorlarımız küçük ve hafif oldukları için çok daha iyi yakıt tüketimiyle daha büyük motorlar kadar güç sunuyorlar. Bu, otomobillerimizin daha az zararlı emisyon ürettiği ve doğal kaynakları daha iyi kullandığı anlamına geliyor.

BİZİM LÜKS ANLAYIŞIMIZ

        – Daha iyi bir hayata giden İsveç tarzı

Volvo’lar sürekli olarak evrim geçirmesine ve daha gelişmiş hale gelmesine rağmen, odak noktası her zaman sürüşü mümkün olduğunca daha kolay ve zevkli hale getirmektir. Evet, bir şeyleri kolay hale getirmek karmaşıktır ve bir şeyler eklemek yerine çıkarmak için de kendine güven gerekir. Ama buna değer. Hayat zaten yeterince karmaşık.

Yaşamınız. Volvo’nuz. Birbirine bağlı.

Araçtaki USB ve yardımcı bağlantılar, ayrıca Bluetooth üzerinden kablosuz bağlantı ve geniş bant teknolojisiyle evinizle bağlantıyı kesebilir ve yolda yeniden dünyaya bağlanabilirsiniz.

 Wifi erişim noktanız

İsteğe bağlı Volvo On Call hizmetlerimizle akıllı telefonunuzu, dizüstü veya tablet bilgisayarınızı internete bağlamak için otomobilinizin içinde bir wifi erişim noktası oluşturabilirsiniz.     

Akıllı telefonun eşleştirilmesi

Volvo On Call hizmetleri yok mu? Sensus Connect’in tüm bağlantı işlevlerini etkinleştirmek için akıllı telefonunuzu (Bluetooth veya wifi üzerinden) kullanabilirsiniz.

Esoto Eskişehir Hizmetler

  • Araç Servis

5.133 Kez Görüntülendi

Esoto Eskişehir Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir